Bize Ulaşın

Yardıma mı ihtiyacınız var? Kurumsal ofisi arayın ve sizinle bir ekip üyesinin yardımıyla bağlantıya geçelim.

0224 250 60 46

info@plexi-form.com

İletişim

PLATINUM Q CUT 3521

Genel Bilgiler ve Teknik Özellikler

Platinum Q-Cut dijital kesim makinesi yüksek hassasiyetli dijital kesme sistemi, kesme, lokal kesme, oyma, delme işlemlerini otomatik olarak tamamlayabilir, katlama, işaretleme vb. Otomatik besleme ve toplama sistemi ile işler hızlı bir şekilde yapılabilir ki bu da reklam tabelaları, baskı ve paketleme, otomotiv iç mekanı, mobilya, kompozit vb. malzemeler için hızlı ve ekonomik endüstriyel üretim için ideal çözümdür.

Kesim Alanı: 3500mm x 2100mm, Yüksek hassasiyetli kesim tablası, Sabit çalışma yüzeyi, Vakum pompası 7,5KWA 6 bölge kontrol sistemi, Elektrik Motoru, Ray, kesim halısı, iki kesim kafası, Safety Device; kullanıcı güvenliği, Kesici takımı otomatik ayarlama sistemi gibi birçok özeliğe sahiptir.

Otomatik Kamera Konumlandırma Sistemi

Yüksek hassasiyetli CCD kamera ile donatılmış, sistem her türlü malzeme üzerinde otomatik pozisyon gerçekleştirir. Yanlış el ile ayarlama ve baskı bozulma olaylarının önüne geçilip işlerinizi kolayca ve doğru bir şekilde tamamlamak hedeflenmiştir.

AKI Sistemi

Kesici bıçağın derinliğini otomatik ayarlama sistemi ile doğru bir şekilde kontrol edebilmektedir.

X Ekseni 2 Motor

Kesimleri doğru hale getirmek için X ekseninde denge teknolojisine sahip iki motor ve iki okuma sensörü kullanılarak daha verimli kesimler elde edilmektedir.

Bölgesel Vakum Sistemi

Bölgesel vakum sistemi ile kullanılan malzemenin boyutlarına göre otomatik ayarlar böylelikle malzeme daha sıkı tutunabilir.

 

Özellikler

Güç 30 KW
Güç Gereksinimi 380v +/- 10% 50HZ
Kesim Alanı 3500mm x 3200mm
Kesim Formatları PLT, DXF, HPGL, PDF, EPS
Kesim Hassasiyeti ± 0.1mm
Kesim Malzemeleri Araç Etiketleri, Etiket, Kart Etiketleri, PP Kağıt, Reflektif malzemeler, Kuşe-Bristol-1.Hamur Kağıt, MDF, Pleksiglass, PVC Dekota, Ahşap vs.
Kesim Takımı EOT, UCT, KissCUT, PEN, V-CUT, CNC
Makine Tipi Q-Cut 3532
Maksimum Kesim Hızı 1500mm/s
Malzeme Kalınlığı 45mm
Tabla Ölçüsü 3500mm x 3200mm